Slovak English French German Italian Polish Russian Spanish

Úvod

   Žiadame rodičov žiakov 9.ročníka základnej školy, aby zaslali do stredy 15. apríla 2020 vyplnenú a podpísanú návratku k voľbe strednej školy na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. týmto spôsobom:

   - do predmetu správy napíšte: návratkaSŠ_meno a priezvisko žiaka,

   - čitateľne vyplnenú, vytlačenú a podpísanú návratku priložte ako PRÍLOHU (buď oskenovanú, alebo odfotografovanú),

   - ak nemáte možnosť skenovať a fotografovať, tak len vyplnenú bez podpisu rodiča a žiaka tiež formou PRÍLOHY.

Tlačivo návratky máte v prílohe tohto Oznamu č.6 - TU:docodtpdf

   V návratke nezabudnite uviesť, či má žiak záujem o duálne vzdelávanie (ak to zvolený odbor umožňuje). Záujem o duálne vzdelávanie môžete označiť aj vtedy, aj keď ešte nemáte vybavenú zmluvu so zamestnávateľom. Duál sa dá vybaviť aj po prijatí na SŠ.

   Výchovný poradca Mgr. Války po spracovaní návratiek vytlačí prihlášky na stredné školy pre každého žiaka. Tieto prihlášky si žiaci prídu prevziať osobne do školy v stredu 22. apríla 2020 v čase od 8:00 h do 11:00 h, pretože musia byť podpísané rodičom i žiakom. Prihlášky podpísané rodičom i žiakom obratom vrátia späť do školy, najneskôr do 30. apríla 2020. Prevezme ich služba v kancelárii školy každý pracovný deň v čase od 8:00 do 11:00 h. (V prípade, že 22.apríla 2020 sa do školy dostavia spolu žiak + rodič, tak prihlášku môžu hneď obaja podpísať v škole, nemusia ju nosiť späť v inom termíne.)

   Prosíme Vás, aby ste dodržali všetky uvedené termíny a časy.

   Upozornenie: V tomto školskom roku sa prihláška nepotvrdzuje u detského lekára. Spôsob prijímacieho konania na stredné školy je v kompetencii každého riaditeľa strednej školy, ktorý zverejní postup a kritériá prijímacieho konania. Termíny prijímacích skúšok sú uvedené v Ozname č.3.

   POZOR! Do školy majú povolený vstup iba osoby, ktoré nemajú nariadenú karanténu a nevykazujú známky ochorenia spôsobené vírusom COVID-19. Musia prichádzať s ochranným rúškom na ústach a nose a s rukavicami na rukách. V prípade väčšieho počtu účastníkov dodržujte 2 m rozostupy. Inak nebudete vybavení!

   Počas prerušeného vyučovania sa dá do areálu školy v prípade osobného vybavovania vstupovať na nevyhnutný čas len cez veľkú posuvnú bránu so závorou pri bytovke, ak nie je určené inak. Ďakujeme za porozumenie.

Ochrana pred násilím

 Ak máte podozrenie,

že dieťa vo vašom okolí je týrané,

alebo inak ohrozené,

alebo ste sami obeťou,

tak volajte na Políciu 158

alebo na bezplatnú telefonickú

linku 0800 191 222,

kontakty pomoci môžete

vyhľadať na stránke:

www.detstvobeznasilia.gov.sk

pdf

Jedálny lístok

MenuIcon.png

Cestovné poriadky

bus.png

Odkazy

cpppap.png

Detom.png

Dostupnosť servera

Dostupný